Outdoorové kroužky od září

Připravujeme koncept nových kroužků a to rozvíjet děti ve znalostech o přírodě, být s dětmi více venku (když spadne pár kapek vody, tak hned neběžet se schovat – ale nebojte, umrznout a promoknout je nenecháme :)) a u toho sportovat se zaměřením na všestrannost formou her v přírodě. Naučí se házet, běhat, skákat s důrazem na týmovost. U nás se nedočkáte zaměření na výkon. Základem je děti naučit přijmout sport jako součást běžného života.

7.9. Sporťáček

Byli jsme součástí Wannadoo festivalu – Sporťáčka, kde se představilo neuvěřitelné množství sportovních aktivit pro děti.

Příměstský tábor během podzimních prázdnin

podívejte se do záložky Akce, kde se dozvíte více. Jedná se o příměstský tábor se zaměřením na všestranné sportování a to v úterý a středu, kdy rodiče jsou v práci a děti potřebují vybít energii.

Registrace na kroužky na školní rok 2019/20

Podívejte se na naše vypsané kroužky na další školní rok a registrujte své děti, co nejdříve!

Chodí Vaše dítě na základní školu, kde Vám tento druh sportování chybí? Dejte nám vědět a rádi se se školou spojíme.

Fotky z akce na Kampě

Cesta vedla z Malostranského náměstí, začátek Karlova mostu na Kampu. Děti navštívily Werichovu vilu, Čertovku, Lennovu zeď a pak okolo mimin a Sovových mlýnů až na konec Kampy. Po cestě se vyblbly na hřištích a travnatých plochách, kde hrály různé hry

Fotky z akce na Vyšehradě

I když předpověď říkala občasný déšť, nám svítilo sluníčko. Začínalo se u Táborské brány, navštívili jsme i Kasematy a zakončili jsme celé odpoledne na dětském hřišti.

Příměstské tábory na letní prázdniny

Znají Vaše děti Prahu?

Poznejte Prahu aktivní a zábavnou formou. Začínáme 27.4. Vyšehradem, následuje 25.5. Kampa

Více informací se dozvíte na www.hafun.cz/akce

Family on ice již tuto sobotu

Zveme Vás na Family on ice!

Dítě bruslí táta hraje hokej a máma si vybere, na co se cítí 🙂

Za kolik: 150kč dítě, 200kč dospělý

Na ledě jsou připravena zábavná stanoviště, jako například bruslení mezi kužely, sbírání předmětů na čas, přetahovaná, hra na babu nebo mini hokej. Program je vhodný i pro nejmenší bruslaře. Pro dospělé bude část ledu vyhrazena na hokej nebo se zúčastnit společně s dětmi programu.

Nutná registrace předem na www.hafun.cz/akce či na emailu kufova.lucie@gmail.com. Je to z důvodu toho, ať můžeme dobře naplánovat program na počet účastníků. Děkujeme!

Sporťáček již tuto sobotu!

 

A my tam nebudeme chybět!

 

 

 

Vypsané akce do konce roku

Podívejte se na naše akce vypsané do konce roku 2018! A to tam ještě nejsou všechny! Stále budeme přidávat. Připravujeme ještě příměstský tábor během podzimních prázdnin a pak po Vánocích víkend na horách. Hlídejte si náš facebook či stránky v sekci akce http://hafun.cz/akce/ a dozvíte se více 🙂

Příměstský tábor na TJ Spoje Praha 3 v posledním týdnu prázdnin

Přidejte se k nám od 27.8. – 31.8. na příměstský tábor!

Příměstský tábor s trenérem Honzou Reiserem. V ceně trenér, pronájem sportovišť, 2x svačina (ráno, odpoledne), oběd, pitný režim.

8:30 – 9:00 příjezd dětí
9:30 – 11:00 Sportovní blok I.
11:00 – 12:00 Protahování, diskuze, hry
12:00 – 13:30 oběd, polední klid
13:30 – 15:00 Sportovní blok II.
15:00 – 16:00 Protažení, klidové hry
16:00 – 16:30 Vyzvednutí dětí rodiči

Vhodné pro děti od 5let věku.

Máte dotaz? Ptejte se 🙂

Lucie Kufová, 605266442

Fotky ze sportovního odpoledne na Džbáně 12.5.18

Děkujeme všem účastníkům za hezké odpoledne! Byla to pro nás jedná velká radost 🙂

Čáry Máry na Balkáně

Přijďte si s námi užít Čarodějnice! Racek je spolupořadatel této super akcičky v areálu TJ Spoje.

 

Family on ice

Dítě bruslí, táta hraje hokej, máma cvičí v tělocvičně a vše na jednom místě!

Na ledě jsou připravena zábavná stanoviště, jako například bruslení mezi kužely, sbírání předmětů na čas, přetahovaná, hra na babu nebo mini hokej. Program je vhodný i pro nejmenší bruslaře. Dospělí si mohou zahrát hokej na části ledu nebo se zúčastnit společně s dětmi programu či čas využít s trenérem vrámci kruhového tréninku v nové tělocvičně vedle baru.

Registrujte se na http://hafun.cz/akce/.

Těšíme se na Vás! 

 

Přidejte se k nám na II. pololetí

Hledáte kroužek pro Vaše děti od II. pololetí? Přijďte se podívat na první hodinu zdarma.

 

Vyberte si termín v sekci http://hafun.cz/rezervace/a dejte nám vědět na kufova.lucie@gmail.com či 605 266 442 že dorazíte.

Těšíme se na nové členy! 🙂

Lucka

Přejeme do dalšího roku hodně vykouzlených úsměvů na tváři Vašich dětí

Podzimní prázdniny s Rackem

v Praze na Praze 3 i 6 či byste raději poslali děti do přírody? Pojeďte s námi do Krkonoš!

Příměstské tábory na Praze 3 i 6

Zveme Vaše děti na sportování během podzimních prázdnin na 2místech zároveň: Na Praze 3 Na TJ Spoje Praha a na Praze 6 FTVS. Celý den bude ve znamení všestranného sportování dle počasí, co nám dovolí.

Program na čtvrtek a pátek:
8:30 – 9:00 Přebrání dětí trenérem
9:00 – 9:30 Seznámení s dětmi formou her/kreativní chvilka
9:30 – 11:00 Dopolední sportovní blok v tělocvičně
11:00 – 13:00 Oběd v jídelně FTVS/restaurace TJ Spoje, odpočinek
13:00 – 16:00 Výlet do Šárky + sportování v přírodě/odpolední sportovní blok v tělocvičně v případě špatného počasí
16:30 – 17:00 Vyzvednutí dětí rodiči

Cena: 1300kč/dítě/2dny, cena zahrnuje: jídlo (svačina, oběd, svačina), trenér, program

Vhodné pro děti od 5let věku.

 

Sportování v srdci Krkonoš

Vaše děti zabavíme v krásné přírodě Krkonoš spolu se spoustou zajímavých her, které přispějí k jejich rozvoji.

Program:
Středa: ráno odjezd dětí, začínáme obědem, odpoledne úvodní hra
Čtvrtek: orientační běh, plavání v Jilemnici v bazénu
Pátek: výlet, plavání v Jilemnici v bazénu
Sobota: hledání pokladu, výlet
Neděle: atletické cvičení, odjezd

Ubytování: Bouda Matouš na Friesových boudách www.friesovy-boudy.cz

Cena: 4300Kč/dítě, cena zahrnuje: dopravu tam i zpět, pobyt s plnou penzí, program.

Vhodné pro děti od 1. třídy.

 

Registrace na hafun.cz/akce

Racek na Sporťáčkovi

PRAHA – 9. září

V Praze se Sporťáček chystá na svůj sedmý ročník a jde tradičně o největší zastávku v celém seriálu. Na Hamru v Braníku se loni představilo 147 klubů, které prezentovaly 90 sportů. Skvělou atmosféru vytvořilo 12 400 návštěvníků za doprovodu sportovní elity v čele s olympijskými vítězi – judistou Lukášem Krpálkem, moderním pětibojařem Davidem Svobodou a hokejistou Martinem Procházkou.
Festival Sporťáček je největší náborovou sportovní akcí v České republice snoubící zábavu a sport. Od roku 2011 přivedl k pohybu přes 15 tisíc dětí. Akce podporovaná sportovními osobnostmi, odborníky i silnými partnery se letos uskuteční v sedmi krajských městech.

Praha 6 rozdává příspěvky na kroužky

Praha 6 podpoří sport a volný čas dětí, rozjíždí projekt Aktivní město

Radnice připravila pro občany městské části nový projekt Aktivní město Praha 6, v jehož rámci se chystá finančně podpořit aktivní trávení volného času dětí a mládeže z Prahy 6.

Rodiče dětí do 18 let s trvalým pobytem na území městské části budou moci získat příspěvek až 700 Kč na pravidelnou sportovní či volnočasovou činnost. Příspěvek bude možné využít například na snížení poplatků za příspěvky do sportovního oddílu či kurzovné do vybraného kroužku Městská část ne celý projekt vyčlenila 2 miliony Kč.

Celý projekt včetně webových stránek bude spuštěn v pondělí 4. září 2017.

„Aktivní město navazuje na loňský projekt „Šestka táborová“, kdy jsme tímto systémem podpořili letní dětské pobytové akce. Jedná se o nový, moderní a plně transparentní benefitní systém, kdy se rodiče dětí sami rozhodnou, v jakém sportovním klubu nebo na jaký kroužek chtějí příspěvek uplatnit,“ říká radní pro sport a volný čas Libor Bezděk (STAN), který se oblasti volnočasových aktivit dlouhodobě věnuje. „Chápeme to jako motivační podporu rodičů a jejich dětí, našim cílem je snížit rodinám náklady na jejich výdaje za dětské mimoškolní aktivity, chceme také adresně podpořit děti a mládež z Prahy 6 v aktivním trávení volného času“ dodává.

Postup získání příspěvku je jednoduchý a celý probíhá on-line pomocí softwarové aplikace Aktivní město, ve které se bude možné od 4. září registrovat. Po registraci a validaci údajů radnicí bude rodičům vytvořeno on-line konto, na kterém jim budou nabity elektronické body. Příspěvek činí 500 Kč na jedno dítě, pokud se však jedná o kroužek s technickým nebo přírodovědným zaměřením, bude příspěvek činit dokonce 700 Kč. Rodiče si pak sami vyberou z nabídky registrovaných poskytovatelů, jimiž mohou být sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, zapsané spolky, obecně prospěšné společnosti nebo i komerční subjekty, které nabízejí pravidelnou sportovní nebo volnočasovou činnost, která probíhá během celého školního roku a místo konání aktivity je na území hlavního města Prahy. Po technické stránce bude projekt jako operátor zajišťovat společnost Up Česká republika, se kterou radnice na přípravě projektu spolupracuje.

„Je to první projekt, který v rámci on-line benefitního systému Aktivní město chceme realizovat. Pokud se systém osvědčí, mohla by ho Praha 6 ho využívat pro podporu i jiných oblastí veřejného života,“ dodává starosta městské části Ondřej Kolář (TOP 09).

 

náhled souboru

 

Zápis do kroužků na školní rok 2017/18 zahájen

Od září budeme působit na Praze 6 – FTVS UK a na Praze 3 – TJ Spoje, ul. Na Balkáně. Na FTVS jsou otevřené kroužky každý den, na TJ Spoje v pondělí a pátek. Podívejte se na bližší informace do sekce kroužky http://hafun.cz/krouzky

Máte dotazy? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám na vše odpovíme 🙂

Lucka a Maty

Fotky z vydařené poslední akce na Džbáně

Podívejte se do zákulisí sobotního odpoledne.