Aktuální kroužky

Lokality zmíněné níže jsou zamluvené vnitřní varianty pro případ hodně ošklivého počasí. Ve většině případů budeme sportovat v zeleni v okolí. Pro více informací a registrace nás kontaktujte (Lucie Kufová, lucie.kufova@hafun.cz, 605 266 442)

Praha 3 ZŠ JarovOutdoor kroužek pro děti od 5letstředa 14:30 – 16:001750Kč/pololetí
Praha 4 DS HavránekOutdoor kroužek pro děti od 4letúterý 15:00 – 16:301700Kč/pololetí
Praha 5 KC BarrandovOutdoor kroužek pro děti od 4letstředa 15:00 – 16:301700Kč/pololetí

Popis:

Cílem je rozvíjet děti ve znalostech o přírodě, být s dětmi více venku (když spadne pár kapek vody, tak hned neběžet se schovat - ale nebojte, umrznout a promoknout je nenecháme :)) a u toho sportovat se zaměřením na všestrannost formou her v přírodě. Naučí se házet, běhat, skákat s důrazem na týmovost. U nás se nedočkáte zaměření na výkon. Základem je děti naučit přijmout pohyb a být v přírodě jako součást běžného života. Pobyt v přírodě i za horšího počasí patří mezi otužování a toho v této době není nikdy dost :) 

Aktuální akce

Podzimní prázdniny v Jizerkách pro rodiny

28.10. 18:00 - 01.11. 10:00

Potřebujete pracovat o školních podzimních prázdninách a nevíte, co s dětmi? Pojeďte s námi!

Prodloužený víkend v Albrechticích v Jizerských horách pro rodiny s dětmi v penzionu www.penzion-ukostela.cz. Čtvrtek a pátek Vaše děti zabavíme hrami v lese po celý den či v místní tělocvičně dle počasí formou sportovních her zaměřením na všestrannost a vy můžete pracovat v penzionu (wifi připojení v ceně). Víkend Vám již necháme pro rodinu, navrhneme výlety, pomůžeme s plánováním a v sobotu po večeři dětem připravíme tvořivý program, ať máte čas na saunu či skleničku vína/piva. Vinárna i sauna se nachází přímo v penzionu. V penzionu také najdete hernu pro děti se žebřinami, fotbálkem, s hračkami pro nejmenší, v restauraci také najdete koutek s hračkami. Na zahradě penzionu je trampolína a prolézačka s houpačkami. Personál je úžasný s výbornou domácí kuchyní.

Příjezd ve středu večer na večeři (možnost i v úterý večer za doplatek), končí se v neděli snídaní. V ceně je ctvrtek a pátek plná penze, sobota polopenze, 1x vstup do sauny, program pro děti, pomoc s plánováním výletů.

Cena 3500kč/osoba.

Pokojů v penzionu mnoho není, tak se hlašte co nejdříve :)

V případě, že přijdou různá omezení ze strany státu (koronavirus), která nám pobyt nedovolí uskutečnit, vrátíme finance ve 100%.

Registrace a více informací na:
Lucie Kufová, lucie.kufova@hafun.cz, 605 266 442