O Klubu

Mezi zakladatele se řadíme dva – Matouš Jindra a Lucie Kufová. Maty pracuje na FTVS na katedře her v přírodě, Lucka je nyní po rodičovské opět na mateřské, ale v minulosti se věnovala oboru marketing a organizace akcí/eventů na managerské pozici. Oba milujeme pohyb a nedovedeme si bez něj život představit. Nelíbí se nám, když všude slyšíme jak děti sedí více u počítačů a jak se méně sportuje i přes to, že podmínky pro sportování jsou dneska kvalitnější než dřív. Možná i proto cítíme silné nutkání alespoň malinkato měnit svět a dělat dobré věci.

Oddíl Hafun je oddílem sportovních areálů Hamr-sportu. Hamr-sport nabízí v návaznosti na Hafuna další možnosti sportování např. program Všestranného sportovce, kde si děti již osahají konkrétní sporty během jedné sezony se specializovanými trenéry. Dohromady vytváří ucelený sportovní systém pro děti, který vede k tomu, aby si dítě vybralo ten správný sport a vydrželo u něj.

Pečlivě vybíráme a školíme instruktory, kteří vedou hodiny a jezdí na akce, protože to je zcela zásadní pro fungování celého projektu. Jediná šance jak se přesvědčit, že to děláme dobře je to s námi vyzkoušet 🙂

Instruktoři

Maty

Působí na UK FTVS Katedra sportů v přírodě. Odborná specializace na zátěžovou diagnostiku. Aktivní trenér a organizátor sportovních akcí. Garant sportovní náplně Racka.

Denča

Instruktor na dětských táborech, závodní tanečnice a studentka UK FTVS.

 

Richard

Student specializace Aktivit v přírodě na UK FTVS. Bývalý hráč ledního hokeje. Milovník divadla, hudby, poezie a hlavně přírody.

Honza

Student tělesné výchovy a sportu se zaměřením na ochranu obyvatelstva na FTVS UK. Dlouholetý hráč basketballu a instruktor na dětských letních táborech.

Bára

Studentka tělesné výchovy a sportu na UK FTVS. Hráčka košíkové. Milovnice sportování s přáteli.

Verča

Studentka tělesné výchovy a sportu na UK FTVS. Aktivní hráčka florbalu se zálibou ve všech sportech. Trenérka na dětských sportovních kempech a soustředěních.

Přijďte si vyzkoušet náš kroužek a využijte úvodní hodiny zdarma

Přihlásit

Sportovní kroužek pro děti
na zkoušku

Vyberte místo

ZŠ Olešská - Olešská 2222/18, StrašniceFTVS UK - José Martího 31, Praha 6ZŠ Jarov, Praha 3

Vyberte čas

Pátek od 14:00 do 15:30

Vyberte čas

středa od 14:00 do 15:30středa od 15:30 do 17:00

Vyberte čas

Úterý od 14:30 do 16:00

Vyberte čas

Pondělí od 16:00 do 17:30

Vaše údaje




Zpět

Důvod založení

Celorepublikové průzkumy dokazují, že obezita dětí a jejich pasivní život je stále častějším problémem. Tato skutečnost nás přivedla k myšlence založit sportovní klub, kde se budou moci děti vyřádit, zkusit si rozličné sportovní disciplíny, vybrat si, co je baví. Místo, kde si najdou kamarády se stejnými zájmy.

Dítě již od raného věku projevuje určité tendence, někdo miluje vodu od prvního kontaktu s ní, jiné má z vody obavy. Některé děti ve školce rády do sebe narážejí, bojují o předmět a naopak jiné se strkanicím vyhýbají. Tyto tendence je dobré vypozorovat, jelikož mohou být vodítkem k výběru vhodného sportu pro dítě.

Našim cílem je

 

Naše koncepce umožňuje během 4-5 let projít širokou škálu sportů a sportovních disciplín, které dítěti poskytují náležitou přípravu, rozhled i orientaci v daných sportech. Na základě našeho systému testování a metodiky výběru sportovního talentu je rodičům (dítěti) doporučeno v jakém sportu by mohlo dítě dále vynikat.

Partneři

 

 

Kontakt

Lucie Kufová

(marketing, administrativa)

605 266 442

lucie.kufova@hafun.cz

Matouš Jindra

(sportovní náplň)

607 727 201

matous.jindra@hafun.cz

Kde nás najdete:

TJ Spoje Praha
Na Balkáně 812/21, Praha 3

kroužek vždy v pátek od 14:00hod - 15:30
stále přijímáme nové členy

FTVS UK
José Martího 31, Praha 6

kroužek vždy v úterý od 14:30hod - 16:00
stále přijímáme nové členy

ZŠ Jarov

Kroužek vždy ve středu od 14hod pro předškoláky - 1.třídu, od 15:30 pro 1. - 3.třídu

Fakturační údaje:
SK HAMR, z.s.
K Vodě 3200/3
106 00 Praha 10
IČO: 22846662
DIČ: CZ22846662